Oferta

Pracownik tymczasowy w Niemczech (produkcja i magazyn)

Jako agencja pracy tymczasowej poszukujemy pracowników do pracy na terenie Niemiec na stanowiska produkcyjne oraz magazynowe
Nr ref.: AP/08/2016
Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • – praca na magazynie
  • – praca na produkcji

Wymagania:

  • – gotowość do pracy na kontrakcie poza granicami kraju
  • – własny samochód będzie dodatkowym atutem

Nasza firma oferuje:

  • – Umowę o pracę
  • – Zakwaterowanie
  • – Atrakcyjne wynagrodzenie (5000-8000 PLN)
  • – Pełne ubezpieczenie ZUS

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 209-30-05 (pon.-pt. 8:00-16:00) lub na adres mailowy info@kolgruppe.de

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz się dowiedzieć więcej - skontaktuj się z nami.

telefon. (32)2580129

e-mail: biuro@kolgrupa.pl