Oferta

O firmie

Wiarygodny partner w budownictwie

Podmioty utworzonej w listopadzie 2008 Grupy KOL wykonały na terenie Polski, Czech i Słowacji ponad 100 realizacji, w tym obiektów wielkopowierzchniowych takich jak pasaże handlowe, obiekty biurowe, obiekty związane z przemysłem motoryzacyjnym oraz wellness & fitness.

Nasze szczególne osiągnięcia obejmują generalne wykonawstwo obiektów Pure Health and Fitness w kilku miastach w Polsce, wykonawstwo lub podwykonawstwo salonów Saturn, Empik, Sephora, Camaieu, Promod, Orsay, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear i Oysho, pasaży handlowych we Wrocławiu, Bydgoszczy i Lubinie oraz powierzchni biurowych w Warszawie.

Obrót Grupy za rok 2010 przekroczył 10 milionów złotych, w roku bieżącym wyraźnie widoczna jest tendencja wzrostowa. Finansowanie bieżącej działalności odbywa się ze środków własnych firm z Grupy. W przypadku dużych inwestycji posiadamy dostęp do dodatkowego kapitału w ramach preferencyjnych kredytów. Firmy z Grupy posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przez prawo.

Nasze atuty

Posiadamy profesjonalną i doświadczoną kadrę obejmującą architektów, budowlańców z uprawnieniami, menedżerów, majstrów, elektryków, hydraulików, gipsiarzy, malarzy, posadzkarzy,stolarzy, instalatorów, glazurników i spawaczy. W ramach grupy zatrudnionych jest na stałe ponad 80 osób.

Jesteśmy partnerem technologicznym takich firm jak Hager, Imperial, OMS, Philips, WKT-Sig, ES System, Rygips, Dekoral i Mira.

Dbając o ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry we współpracy z organizacjami branżowymi i partnerami technologicznymi zapewniamy naszym pracownikom szkolenia w wyniku których uzyskują oni szereg certyfikatów jakości i umiejętności.

Dysponujemy odpowiednią infrastrukturą sprzętowo-logistyczną, w tym nowoczesną flotą samochodów osobowych i ciężarowych, wózkami widłowymi, nowoczesnymi rusztowaniami, sprzętem do robót budowlanych takich marek jak Graco, Hilti, Makita czy Hager.

Zapraszamy do współpracy

Nasze elastyczne podejście nastawione na realizację oczekiwań najbardziej wymagających Zleceniodawców oraz zindywidualizowana polityka cenowa czynią z nas nowoczesnego i wartościowego partnera w dużych przedsięwzięciach budowlanych. Poprzez pełne zaangażowanie w proces twórczy w zakresie nowych oraz modernizowanych obiektów przyczyniamy się do sukcesu wizerunkowego naszych Klientów.

Inne firmy grupy KOLskontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz się dowiedzieć więcej - skontaktuj się z nami.

telefon. (32)2580129

e-mail: biuro@kolgrupa.pl